Platební podmínky

 
 
 
 

Metoda platby

U nás je nakupování pohodlné. Způsob platby ponecháváme na Tvém výběru! Všechny námi nabízené způsoby platby jsou ověřené a bezpečné! Díky vysoké úrovni online bankovnictví, můžeš svou objednávku zaplatit už po jejím vytvoření a pak se už jen těšit na svou zásilku.

 


1. Dobírka

Nejčastěji způsob platby. Za zboží zaplatíš až při převzetí zásilky od kurýra, či na poště. Na dobírku lze platit pouze na území Slovenska i České republiky.

 

2. Převod na bankovní účet

Platbu můžeš odeslat klasickým bankovním převodním příkazem, nebo přímý vkladem na náš účet:

Peněžní ústav: Fio Banka

Č.účtu / kód: 2800599188/2010

Do popisu je třeba uvést variabilní symbol (číslo objednávky)

 

3. PayPal / platba platební kartou 

Platba kreditními a debetními kartami  VISA, VISA Electron *, EuroCard, MasterCard a Diners Club . Právě toto je nejrozšířenější způsob platby na celém světě, proto je vhodná i pro zákazníky ze zahraničí. Výhodou je, že tímto způsobem můžeš platit bez ohledu na to, která banka av které zemi Ti kartu vydala. Funguje podobně jako internet banking, avšak namísto čísla účtu zadáváš údaje o platební kartě. Při zadávání těchto informací probíhá na zabezpečené stránce,  my se k žádným údajům o Tvé kartě nedostaneme.

PayPal patří k nejrozšířenějším a nejbezpečnějším on-line platebním systémem na internetu  vůbec. Jeho služby využívá přes 100 mil. lidí po celém světě, v 103 zemích. PayPal zastřešuje švýcarská online banka. Dává Vám možnost jak majiteli eshopu přijímat platby bez nutnosti mít založený účet v nějaké bance. Stačí, když se bezplatně zaregistrujete v systému PayPal.  Systém akceptuje karty  VISA, VISA Electron, Maestro a American express.  Jak probíhá platba PayPalem  - velmi jednoduše. Pokud chce zákazník zaplatit pomocí PayPalu, nemusí si zřizovat PayPal účet. Stačí, když si při nákupu vybere jako způsob platby PayPal. Po odeslání objednávky bude požádán o zadání čísla karty, termínu její platnosti a bezpečnostního kódu. Pokud již má zákazník zřízen účet PayPal, bude mu umožněno se k němu přihlásit a platbu odeslat ...